Aktivita „Trenton Terror“ – Výřezy a plány

Po čtrnáctidenní cestě zásilky poštou ze zámoří a jejím třítýdenním čekání na odbavení celnicí v Praze – konečně dorazily plány a výřezy pro stavbu modelu.

Z otvírání zásilky jsme pořídili fotodokumentaci pro radost i pro případné reklamace.  Bob je férový starý brach a s pečlivou kompletací si většinou nedělá starosti – prý „Kdyby něco chybělo tak to pošlu“.    Za další (nekonečný) měsíc by jsme to tak měli  celé „copydup“ – z pohledu pětaoosmdesátiletého pána.

Po otevření jsem se vyděsil,  že je toho zase polovina …

… Tuto zásilku ale kompletovali syn a dcera pana Holmana. Nic nechybí. Pan Holman se prý zotavuje po operaci nohy.   Přejeme  mu pevné zdraví.

Výřezy a plány budou rozděleny mezi Martina, Jirku , Pavla a Mirka.   A začne tvrdý „Building Board Terror“ ve stylu stránek http://www.thebuildingboard.com.

Budeme publikovat snímky ze stavby,  naše úspěchy i prohry,  vzájemné pochvaly i uštěpačné poznámky.  Takže je na co se těšit.

Kdo by se chtěl k aktivitě připojit, rádi mu výřezy a plán doobjednáme, doručíme.  Náklady poštovného a cla jdou na účet našich týmových sponzorů.